Skip to main content

Powiązane

WPISZ TE DZIAŁANIA W SWÓJ PLAN DNIA, A …

Wpisz te działania w swój plan dnia, a osiągniesz każdy swój cel i szczęście we...

ZESTAWIENIE FINANSOWE POWIE CI PRAWDĘ

Zrób swoje zestawienie finansowe chociaż raz, a zobaczysz jak wiele zyskasz. To pierwszy krok do kontroli...

7 komentarzy

 1. Marta Romawa

  Mam problem z określeniem konkretnego typu, jestem pomiędzy wydawaczem a ciułaczem.

  1. Madzia Author

   To już wiesz, co z tym zrobić 😉

 2. Monika

  Witam,

  w powyższym artykule wspominasz coś o kursach na które uczęszczałaś, może możesz podesłać link do takich kursów. Jakieś informacje o sprawdzonych inwestycjach.

  1. Madzia Author

   Hej Monika,

   Polecam 3-dniowe szkolenie Millionaire Mind Intensive. W Polsce odbywa się raz w roku i jest na prawdę niepowtarzalne 🙂 Nie mają stronki na 2017 rok więc trzeba pewnie poczekać do nowego roku, bo szkolenie będzie około marca 2017.

   Jeśli chcesz coś krótszego, tańszego i do tego dla kobiet to Kamila Rowińska da Ci tę całą wiedzę w pigułce na swoim szkoleniu Kobieta Niezależna. Szkolenie 1-dniowe w różnych miastach Polski.

   Jeśli chodzi o inwestycje to szykuje wpis o tym, jak ja osiągnęłam pierwszy próg wolności finansowej i w co inwestowałam. Więc proszę o cierpliwość 🙂

   Pozdrawiam

 3. dominika poblocka

  Hej Magda,
  jestem mixem 3 osobowości, co nie ułatwia sprawy. jakaś dziwna kombinacja hahahah
  Do niedawna byłam ignorantką finansową ale ostatnio dzięki mojej przyjaciółce postanowiłam zrobić sobie roczne wyzwanie – oszczędzanie. zabrałam się również za edukacje finansową tzn dorosłam do niej bo miałam już kilka prób ale moje “żyj chwilą” zawsze zwycięzało. żeby podnieść poprzeczkę motywacyjną zrobiłam publiczną deklarację i dokumentuje te moje zmagania na blogu. Fajna zabawa się z tego zrobiła.
  cieszę się że cię znalazłam bo masz super bloga i fajne pomysły inwestycyjne, co będzie mam nadzieję moim drugim wyzwaniem na wiosnę.
  pozdrawiam cię serdecznie i powodzenia w marzeniach.
  dominika

 4. Ania

  Typy osobowości są powszechne i proste w używaniu, jednak są one dużym uproszczeniem, bo ludzie nie są zero-jedynkowi, dlatego warto szerzej spojrzeć na osobowość- na przykład poprzez inne metody. Zachęcam do zapoznania się z artykułem.
  https://perso.in/blog/typy-osobowosci-nie-istnieja/

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *