Skip to main content

Powiązane

BUDŻET DOMOWY – NASZE KOSZTY W PAŹDZIERNIKU 2018

Cześć! Z tego wpisu dowiesz się jak planujemy nasz budżet domowy, jakie były nasze koszty...

Z ŻYCIA MŁODEJ RENTIERKI – SAM ZDECYDUJ, CZY TEGO CHCESZ

Dziś pokażę się Wam z tej niekoniecznie idealnej, poukładanej i skromnej strony. Pokażę, jak to...

5 komentarzy

 1. weronika

  Skłoniłaś mnie do przemyśleń nad moim życiem. Wyciągnęłam pewne wnioski z twojego wpisu. Dzięki wielkie 🙂

 2. Mariusz Kobak

  Po przeczytaniu tego wpisu mam w głowie wielki WOW. Myślałem, że szczęście jest o wiele łatwiej osiągnąć, że wystarczą jedynie trzy rzeczy. Wolność wyboru tego co się robi (wolność finansowa), dobre relacje z rodziną i przyjaciółmi oraz dobre zdrowie. Dzięki Twojemu wpisowi moje spojrzenie na temat szczęścia się nieco poszerzyło 🙂

 3. Anna

  Nie znałam określenia “przepływ” na zatracenie się w czynności. Dzięki. Dla mnie szczęście to pojęcie trochę nie w punkt i trochę wytarte jak stare sztruksy. Szczęście kojarzy się z nieprzerwanym pasmem dobrego samopoczucia, dobrych zdarzeń, w ogóle wszystko jest super i niezakłócone. Jakby chodzić całe dnie pod niebieskim niebem i wcinać lody. Nigdy życie takie nie będzie. Szczęście to po prostu spokój, wolność od bólu. Umiejętność przyjęcia na klatę tego, co akurat się dzieje. Dziać się może dobrze i źle. A człowiek ciągle szuka stanu euforii i jest rozczarowany, że zdarza się on rzadko.

 4. agata

  Coś zrozumiałam po przeczytaniu tego wpisu

 5. Andrzej Rus

  Pewnie ile osób zapytamy, tyle różnych definicji szczęścia usłyszymy. Dla mnie szczęście to rozwój, dążenie, zdobywanie. Tak jak w tym powiedzeniu “nie chodzi o to by złapać króliczka…”
  Pozdrawiam

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *