Skip to main content

Powiązane

SZCZĘŚCIE – CAŁKIEM KONKRETNA RECEPTA NA WIĘCEJ RADOŚCI I SPEŁNIENIA

Szczęście to coś, czego powinieneś poszukać w sobie... Nie uzależniaj go od przyczyn zewnętrznych, czyli...

PODNAJEM – NA CZYM POLEGA I ILE MOŻNA NA NIM ZAROBIĆ?

Podnajem to projekt, który dopiero co rozpoczęłam i jestem w trakcie jego realizacji. Na czym...

11 komentarzy

 1. Portal Bezbiku.info

  Jeśli dochód przekroczy z wynajmu 100 tys zł chyba od 2019 wtedy 8% podatku już nie będzie nas dotyczyć, trzeba będzie działalność otwierać.

 2. Ania

  Niesamowity w swojej prostocie business🌝. Od dawna szukamy z męźem pomysłu na własną działalność i ciągle wychodzą nam jekieś ograniczenia a tu szok. Genialne! Dziękujemy ! Spróbujemy!

 3. Monika

  Mnie interesuje oddanie swojego mieszkania, firmie specjalizującej się w najmie krótkoterminowym, tak by mieć zagwarantowany określony w umowie czynsz najmu. W Krakowie jest trochę firm które zarządzają nieruchomościami, ale takich które podnajmują już wynajęte nie widziałam. Czy są jakieś dobre godne polecenia firmy Krakowie?

 4. Adriana

  Z tego co czytalam to podatek od wynajmu krotkoterminowego wynosi 18% i trzeba zalozyc wlasna dzialalnosc. Czy ja sie myle?

 5. Karolina

  Bardzo fajny artykuł. My póki co zbieramy na własny dom, a potem marzymy o rozkręceniu pasywnych biznesów żeby móc odpocząć po trudach pracy jakie obecnie mamy. tak się zastanawiam czemu więcej osób się za to nie bierze 😉 ostatnio mój brat orientował się podatkowo (wrzucam jeśli można: https://www.eporady24.pl/wynajem-krotkoterminowy-mieszkania-a-podatki,pytania,9,32,22000.html ) w najmie krótkoterminowym i wydaje się to fajne rozwiazanie nie aż tak obarczone podatkami. do dzieła!:)

 6. […] Więcej na temat zniszczeń, kradzieży i innych dodatkowych kosztów znajdziesz w artykule „Nieruchomości na wynajem krótkoterminowy – blaski i cienie”. […]

 7. Jowita

  Bardzo przydatne informacje, zwłaszcza że udało mi się zainwestować sporo w mieszkania. Rynek pierwotny wydaje się drogi, jednak znajdując dobrego dewelopera oraz decydując się na zakup większej ilości mieszkań można negocjować cenę! Teraz wynajmując swoje zdobycze osiągnęłam stabilność finansową i śmiało mogę budować własny dom na obrzeżach miasta.

 8. Daniel

  Poza mieszkaniami można również oferować krótkoterminowy wynajem biura czy magazynu. Z takich ofert na pewno korzystałyby firmy, które są w trakcie remontu dużej powierzchni biurowej bądź zamierzają zmienić lokalizację. Świetnym przykładem będzie niedługo biuro w Gdyni, które powstaje w bardzo ciekawej okolicy. Myślę, że chętnych do wynajmu nie będzie brakowało.

 9. Karol

  Nieruchomości to nie jedyny rynek, gdzie warto zajmować się wynajmem. Mi do gustu przypadły powierzchnie użytkowe takie jak hale magazynowe. Produkcja cały czas się rozrasta, firmy szukają najtańszych rozwiązań, dlatego warto stać się konkurencyjnym na rynku.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *