Skip to main content

Powiązane

WDZIĘCZNOŚĆ – DOCEŃ TO CO MASZ, A DOSTANIESZ WIĘCEJ

Wdzięczność - doceń to, co masz już teraz, a dostaniesz więcej. ZA CO JESTEŚ WDZIĘCZNY? Prawdopodobnie...

ZOSTAĆ W POLSCE, CZY WYJECHAĆ?

Wyjechać za granicę czy lepiej zostać w Polsce? Decyzja na pewno nie należy do łatwych, biorąc...

12 komentarzy

 1. Mariusz Kobak

  Czym właściwie zajmuje się Twoją firma? Możesz zdradzić jakie czynności, które w niej wykonywała świata zostały zautomatyzowane?

  1. Madzia Author

   Hej!
   Moja firma zajmuje się wynajmem apartamentów w centrum Warszawy. Zautomatyzowałam w niej praktycznie wszystko: wynajem i sprzątanie apartamentów, zarządzanie biurem, zakupy itd. Pojawiam się tylko, gdy jest jakiś większy problem np. odchodzi kilku pracowników w tym samym czasie. Tak, jak pisałam – dochód pasywny rzadko bywa w 100% pasywny. Zawsze trzeba czegoś doglądać raz na jakiś czas 🙂 Ważne, żeby się nie uwiązać jak w pracy na etacie.

 2. Natalia PB

  Wydaje mi się że w pierwszej kolejności powinniśmy zastanowić się co przynosi nam największą przyjemność w życiu – może jakaś nasza pasja, może hobby? Potem zastanówmy się czy moglibyśmy połączyć te pasję z zawodową drogą. Jak się dobrze zastanowimy to jest szereg różnego rodzaju pomysłów na biznes dokoła, wystarczy tylko dobrze się rozejrzeć dokoła siebie.

 3. Podpisuje się do pomysłem na biznes, który dotyczy naszej pasji i pracy, którą uwielbiamy. Właśnie tak jest w moim przypadku i dzięki temu każdego dnia jestem do niej pozytywnie nastawiony 🙂 Dodatkowo mam wiele chęci, aby dalej się rozwijać w swoim biznesie.

 4. Marta Romawa

  Świetny wpis. Właśnie ciągle jestem na etapie poszukiwania pomysłu na własny biznes. Wiem, że to siedzi gdzieś we mnie, ale narazie nie mogę do tego dotrzeć 🙂 Niestety na niektóre pomysły potrzebny jest wkład własny.

 5. Miłosz

  Od siebie polecę super książkę, która mi wskazała drogę. “Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę”. Obowiązkowa lektura! Ebook jest na http://pieniadzenastartup.pl

  1. Timki

   przecież ta książka jest dokładnym zaprzeczeniem tego artykułu… tylko kasa kasa i klapki na oczach. Co ciekawe taki wpis pojawia się pod wieloma artykułami w temacie….

 6. Agata

  Świetny wpis! Bardzo dużo myślałam na temat własnego biznesu. U Ciebie znalazłam dużo konkretów, które na pewno wykorzystam.
  Pozdrawiam

  PS. Zapraszam do mnie http://www.niebanalnezycie.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *