Skip to main content

Powiązane

PRZYSPIESZ SWÓJ SUKCES FINANSOWY

Przyspiesz swój sukces finansowy - 5 sposobów na szybsze osiągnięcie wolności finansowej. Mam nadzieję, że...

4 TYPY OSOBOWOŚCI FINANSOWEJ – KTÓRYM JESTES?

Psychologowie uważają, że każdy z nas ma określoną osobowość finansową. Jest ona definiowana poprzez nasz...

19 komentarzy

 1. Asia

  Fajnie rozplanowane 😉 na pewno mi się przyda. btw, chętnie przeczytam książkę

  1. Madzia Author

   Hej Asia!

   Jestem dobrym strategiem – wszystko tak planuję 🙂 Co najważniejsze, to przynosi rezultaty!

   Pozdrawiam,
   Magda

 2. Karol Bankowy

  Oczywiście najlepiej skupić się na czym co lubimy robić, na czymś co stanowi dla nas pasję i w przypadku czego moglibyśmy połączyć przyjemne z pożytecznym. Zdaję sobie jednak sprawę że nie zawsze jest to możliwe. W każdym bądź razie warto próbować.

  1. Madzia Author

   Hej Karol!

   Dlatego zawsze mówię, że pierwszy dochód pasywny powinno się wybrać intuicyjnie.
   W ten sposób będzie najbardziej zgodny z zainteresowaniami i umiejętnościami. Trzeba też wziąć, pod uwagę, które pomysły możesz zrealizować najszybciej i najłatwiej ze względu na stan swoich finansów, dostępność czasu itp. I nie poddawać się, aż do realizacji!

   Pozdrawiam,
   Magda

 3. Vorname

  Artykuł jest napisany naprawdę bardzo fajnie. Początkowo myślałem że trafiłem na jeden z tych blogów naganiających do zakupienia “paczek reklamowych”, czyli krótko mówiąc do uczestnictwa w piramidach finansowych, lecz znalazłem coś, z czym się zgadzam – inwestowanie w biznesy, a nie lokaty, akcje, obligacje etc. Życzę powodzenia swojej rywalce ;p

  1. Madzia Author

   Cześć!

   Tak, dokładnie! Prawdziwe biznesy, a nie drogi na skróty! Niestety niezbyt wiele osób pisze o tym, jak zarabiać. Większość blogów to oszczędzanie, revshare i produkty finansowe..

   Tym bardziej dziękuję za docenienie 🙂

   Pozdrawiam,
   Magda

 4. Maria

  chętnie posłucham się tych rad!

  1. Madzia Author

   Na dobre wyjdzie! 🙂

 5. Artur

  Naprawdę udany wpis. Dochód pasywny to coś o czym każdy marzy. Niektórzy niesłusznie uznaja, że jest to niemożliwie. Uważam że detrimnacja jest najważniejsza. Musimy wiedzieć po co to robimy. Wlqsnie dlatego idealnie jest zapisawać cele i plany.

  1. Madzia Author

   Hej Artur!

   Jasne, że możliwe! Dziwnym trafem mi się to zdarzyło 6 razy 🙂 Jak wiesz co robisz i widzisz cały czas swój cel to nie ma rzeczy niemożliwych!

   Pozdrawiam,
   Magda

 6. […] Nie wiesz, jak wybrać odpowiednie dla siebie źródła dochodów pasywnych? Ten artykuł Ci pomoże: JAK ZACZĄĆ INWESTOWAĆ, CZYLI WYBÓR PIERWSZEGO DOCHODU PASYWNEGO […]

 7. Pasywne Zarabianie

  […] od wyjaśnienia samej definicji. Dochód pasywny oznacza okresowy dochód bez stałego angażowania własnej pracy. To znaczy, że raz wykonana […]

 8. dorota

  Bardzo mi się podoba sposób “podzielenia celu na etapy”. Na pewno przyniesie fajne efekty. Poza tym to porządkuje nam wszystko w głowie.

 9. Grzesiek

  Szanuję i podziwiam, szczególnie za energię z jaką to przekazujesz, miałem okazję Cię pierwszy raz poznać na podcaście teraz lepiej (Radosława Budnickiego) i był to jeden z lepszych jego odcinków i ogólnie, których słuchałem, jesteś bardzo szczera w wypowiedziach i to mnie przyciągnęło na Twój blog.

  Podzielam bardzo mocno zdanie odnośnie automatyzacji, dla mnie to jeden z głównych celów w prowadzeniu firmy.

  lista 40 dochód już na mailu, zaraz będę ruszać także do kursu 😉

 10. Mateusz

  Kolejny świetny wpis na Twoim blogu.
  Dopiero zaczynam swoją karierę zawodową(na etacie), ale już myślę o stworzeniu czegoś swojego. Twoje wpisy jeszcze bardziej spowodowały, że chcę jak najszybciej zabrać się za tworzenie własnego dochodu pasywnego. Droga będzie trudna i pełna poświęceń, ale na pewno warto!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *