Skip to main content

Powiązane

NIERUCHOMOŚCI NA WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY – BLASKI I CIENIE

Nieruchomości na wynajem krótkoterminowy - blaski i cienie. Cześć! Nazywam się Magdalena Chołuj i jestem...

MOJE DOCHODY PASYWNE – WYBIERZ COŚ DLA SIEBIE

Jestem trenerką edukacji finansowej. Uczę o tym, jak to zrobić, żeby pieniądze pracowały na Ciebie,...

8 komentarzy

 1. Aga

  Jak to czytam – serce roście; bardzo się cieszę, kiedy ktoś wspomina o planowaniu dnia czy tygodnia. Nawet Gary V. mówi o chmurach i brudzie – chmury to marzenia, wielkie cele, brud – to konkret działania na co dzień. Posiadanie marzeń + ich codzienna realizacja. Nie – że trzeba – tylko, że to się po prostu sprawdza. Dziękuję Magdo za ten artykuł!

 2. Sławomir

  Witaj Fajnie że zmuszasz ludzi do działania aby coś zmienili w swoim życiu . Co dziennie wypisuję 10 celów do osiągnięcia prowadzę arkusz wdzięczności . Bardzo fajnie napisałaś swoją książkę Dziękuje .

 3. Magda

  Magdo, poznalam Twoja stronke przez podcast LepiejTeraz i absolutnie przepadlam 🙂

 4. Arek

  Świetna sprawa. Od jakiegoś czasu również staram się zbalansować poszczególne aspekty życia. U mnie zdrowie mocno się łączy z wypoczynkiem. Codziennie staram się uprawiać jakiś sport. Podczas wysiłku fizycznego, gdy endorfinki mocno pracują mocno odpoczywam.

 5. Ola

  Magda, gratuluję sukcesów i super że dzielisz się wiedzą oraz doświadczeniem z innymi.
  Będę z tego korzystać a Twoja praca absolutnie nie idzie na marne !
  pozdrawiam serdecznie 🙂

 6. Meks

  Heh, trochę jakbym czytał o sobie. Ja swoją przemianę i wdrożenie w życie pewnych nawyków rozpocząłem rok temu. Z tego co widzę to większość rzeczy, które stosuję znajdują się na tej liście.
  Aczkolwiek znalazłem w Twoim wpisie też takie perełki jak drukowanie banknotu z sumą jaką się chce zarabiać. Ciekawe. Chyba przetestuje 😉

 7. Artur

  Po przeczytaniu całego wpisu coraz barziej zainteresowałem się pani książką. Szczerze mogę powiedzieć, że już od jutra zaczynam stosować się do kilku porad. Uwazam, że wolnosc finansowa to coś co potrafi odmienić życie w każdym z 8 aspektów.

 8. Gosia

  Niewiele trzeba, aby wiele zyskać 🙂

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *