Skip to main content
zostać w Polsce

Powiązane

ile można zarobić na blogu

ILE MOŻNA ZAROBIĆ NA BLOGU PRZEZ PIERWSZY ROK?

Chciałabym Ci dokładnie opisać jak założyłam firmę, na której już po roku zarabiałam pasywnie od 5 do 15...

dochody pasywne

MOJE DOCHODY PASYWNE – WYBIERZ COŚ DLA SIEBIE

Jestem trenerką edukacji finansowej. Uczę o tym, jak to zrobić, żeby pieniądze pracowały na Ciebie,...

8 Komentarzy

 1. Marta Romawa

  Święta prawda. Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Niestety inne kraje to nie krainy miodem i mlekiem płynące, tam też trzeba uczciwie pracować, często o tym zapominamy.

  1. Madzia Author

   Hej Marta,
   Dokładnie tak. Ludzie często sądzą, że inne miejsce rozwiąże ich problemy. Też tak myślałam 😉

 2. Alicja

  Podpisuje się pod komentarzem Marty – wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma.
  Z jednej strony „na zachodzie” faktycznie siła nabywcza pieniądza jest wyższa, ale pojawiają się inne problemy. Mamy momenty, kiedy myślimy o wyjeździe, ale finanse nie są głównym powodem… Po powrocie z naszej podróży mieliśmy plan przeprowadzki do Nowej Zelandii, ale pojawienie się Juniora trochę ten pomysł odsunęło w czasie (o ile nie przekreśliło zupełnie…).

  1. Madzia Author

   Nowa Zelandia? Marzenie ;D pewnie wyjedziecie, ale na wakacje! 😉

  2. moneygrabbing

   Są dobre i złe strony wyjazdu. Najlepiej skupić się na tych dobrych :) wówczas będzie przyjemniej na emigracji.

 3. Karol B24

  Już nie raz temat wyjazdu przechodził mi przez myśl, tylko na razie brakuje tego jednego konkretnego bodźca. Mogę pracować zdalnie, dlatego jeśli sytuacja w kraju uległaby znacznemu pogorszeniu, to pewnie długo bym się nie zastanawiał i wybrał takie Filipiny jako ucieczkę do raju. Trochę daleko, ale na dzień dzisiejszy nie mam pomysłu gdzie można by bliżej i by żyć na zbliżonym poziomie..

 4. Filip

  Z własnego doświadczenia mogę stwierdzić, że wyjazd był dobrą decyzją. W Polsce zarobiłbym tyle co nic a dzięki ensila group wyjechałem pracować w swoim zawodzie jako stolarz i zarobiłem ładną kasę. Super firma, w nowym roku znów z nimi wyjeżdżam. Jeżeli ktoś się waha czy jechać i zarabiać dużo czy siedzieć tutaj i męczyć się ze znalezieniem pracy a jak się uda to pracować za grosze to niech nie myśli tylko jedzie z ensila

 5. Kamila

  Wyjazd za granice chocby na chwile uczy wiele. Zapoznanie sie z inna kultura i krajem jest bardzo rozwijajace. Ja skorzystalam z tml professional i wyjechalam na prace sezonowe. Zarobilam tyle, ze po powrocie kupilam auto i wyjechalam w objazdowa podroz do pragi i slowacji 😀 Warto wyjechac ze wzgledu na zarobek, ktory pozwala spelniac marzenia :)

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *