Skip to main content
ile można zarobić na blogu

Powiązane

plan dnia

WPISZ TE DZIAŁANIA W SWÓJ PLAN DNIA, A …

Wpisz te działania w swój plan dnia, a osiągniesz każdy swój cel i szczęście we...

dochody pasywne

MOJE DOCHODY PASYWNE – WYBIERZ COŚ DLA SIEBIE

Jestem trenerką edukacji finansowej. Uczę o tym, jak to zrobić, żeby pieniądze pracowały na Ciebie,...

7 Komentarzy

 1. Łukasz

  Bardzo doceniam to o czym tutaj piszesz. Wolność finansowa to coś wyjątkowego czego niestety niewielu doświadczy. Uwazam jednak ze najwazniejsze pytanie to jest: co zrobić aby ją osiągnąć? Czym sie zająć? . Ja np jestem osobą która pracuje na etacie i nie moze tego zmienić bo rodzina, dziecko, kredyt ale baaaardzo chętnie zaczałbym coś robić „po” pracy. (Mam jeszcze na to siły) :) Jednak brak mi pomysłu :( Jakies rady? :)

 2. webePartners

  Dużo się mówi o wiarygodności blogera w kontekście zarabiania na afiliacji. Programy partnerskie są świetnym sposobem na pasywny dochód, ale słusznie zaznaczyłaś, że im więcej osób uzna oferowane rozwiązania jako wartościowe, tym więcej bloger zdoła zarobić. Grunt to budować zaufanie czytelników swoją ekspercką postawą i autentycznością. A potem dobierać produkty, które rzeczywiście są godne polecenia :)

  Życzymy wielu sukcesów i wysokiej konwersji! :)

  1. Kurs włoskiego

   Z doświadczenia mogę powiedzieć, że to co Pani i mniemam Pan mówi jest w stu procentach prawdziwe :) W biznesie liczy się wartość, tym bardziej w relacjach osoba – firma.

   Również życzę sukcesów! Takich historii powinno być więcej :)

 3. Radek Salak

  Fajnie, że komuś się udało. Tak się składa, że takie dochody mają nieliczni. Ale dzięki dużej pracy można osiągnąć takie wyniki a ty jesteś na to dowodem.
  Kiedyś ludzie nie dzielili się takimi informacjami i większość uważała, że zarabianie online to mit.

 4. Mariusz Kobak

  Gratuluję zarobków na blogu! 2-3 tysiące pasywnego dochodu co miesiąc robią wrażenie. Jesteś w stanie przedstawić bardziej szczegółowe case study? Ile czasu zajęło zbudowanie takiego bloga, ile czasu zajęło wyprodukowanie kursu, ile się sprzedaje jakich wersji itp. Bardzo mnie interesują takie zestawienia. Powodzenia w dalszej pracy na blogu!

 5. W zarabianiu na blogu ważne jest też to, aby się przełamać. Znam masę osób blogujących, które nie zarabiają wcale, mimo, że ich blog wygląda jak „milion dolarów” i regularnie dostarczają content. Mentalne blokady robią tutaj olbrzymi problem.

  Gratuluję Twoich wyników :)

 6. ula Mommonik.pl

  No i super. W końcu i kobiety – blogerki zarabiają :) Bo póki co odnoszę wrażenie, że dominuja faceci

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *